Leedu kaotas avaveerandi 19:27, oli poolajavileks taga 41:52 ja kolmanda perioodi järel 60:68, ent lõpuveerandit alustati 11:0 vahespurdiga. Viimase pooleteise minutiga tegid leedukad aga rumalaid eksimusi ja Austraalia pööras mängu enda kasuks. Väga tähtsa kaugviske tabas 32 sekundit enne lõppu Patty Mills, tehes seisuks 83:78.

Mills oligi võitjate resultatiivseim 23 punktiga. Suurepärase mängu tegi ka Aron Baynes, kes kogus 21 punkti ja 13 lauapalli (neist kuus ründelauas). Leedu parimana kogus Marius Grigonis 19 punkti.

Kui Austraalia tabas kaugviskeid 42%-ga (11/26), siis leedukad vaid 27%-ga (4/15). Austraallased domineerisid ka lauavõitlust - 40:32.

Austraalia lõpetas MMi H-alagrupi täisedu kolme võiduga, Leedu pääses edasi teisena kahe võiduga. Vahegrupis lähevad nad kokku Prantsusmaa ja Dominikaani Vabariigiga. Nende tänane omavaheline mäng lõppes prantslaste 90:56 võiduga.

Leedu - Austraalia tipphetked:

F-alagrupis alistas Kreeka täna Uus-Meremaa 103:97 ning kindlustas teisena Brasiilia järel edasipääsu. Giannis Antetokounmpo viskas 24 punkti, võttis 10 lauapalli ja jagas kuus resultatiivset söötu.

Tiitlikaitsja USA lõpetas alagrupiturniiri ülekaaluka 98:45 võiduga Jaapani üle. Jaylen Brown viskas 20, Kemba Walker 15 ja Harrison Barnes 14 punkti. Teisena sai sellest grupist edasi Tšehhi, kes üllatas täna Türgit 91:76 võiduga.