Avavoorus Angola 105:59 alistanud serblased tagasid tänase võiduga ka alagrupist edasipääsu. Lisaks neile on D-grupis juba pääsu 16 parema hulka kindlustanud Itaalia.

Serbia suurim punktitooja oli täna eelmise kohtumise vahele jätnud Nemanja Bjelica, kes tõi 100%-lise visketäpsuse (!) juures 20 silma. Veel jõudis kahekohalise punktisummani viis serblast, neist Bogdan Bogdanovic tõi 17 punkti ning 19 minutit mänginud Nikola Jokic kogus 11 silma, seitse lauapalli ja seitse resultatiivset söötu. Terve Serbia meeskond hiilgas täna viskekindlusega - mängust tabati viskeid lausa 75%-ga.

C-alagrupis võitis Hispaania meeskond Puerto Ricot 73:63. Marc Gasol panustas võitjate kontosse 19 punkti ja seitse lauapalli, Ricky Rubio 17 silma, kaheksa lauda ja neli resultatiivset söötu. Hispaanlased võitsid avapoolaja napilt 36:35 ning said turvalisema edu sisse kolmanda veerandi lõpus pärast 10:0 vahespurti.

Hispaania - Puerto Rico tipphetked:

Kui Hispaania jätkab täiseduga, siis Puerto Ricol ja Tuneesial, kes võitis täna Iraani 79:67, on tabelis võit ja kaotus.

Venemaa võitis B-grupis Lõuna-Korea 87:73 ja tagas edasipääsu. Kolmapäeval selgitab selle grupi võitja Venemaa ja Argentina kohtumine.

Poola meeskond vajas lisaaega, et alistada võõrustajariik Hiina 79:76. Edasipääsu kindlustanud poolakate parimana kogus Mateusz Ponitka 25 punkti ja üheksa lauapalli.