Montenegro alustas Läti vastu kohtumist paremini, minnes 11:4 juhtima ning võites esimese veerandaja 24:20. Poolajale mindi külaliste 45:41 eduseisus. Kolmandal veerandajal vähendasid lätlased vahet ja viimase veerandaja eel oli seis viigis 61:61. Läti pääses viimasel veerandajal korra juhtima (67:66), ent pärast seda tegi väikse spurdi Montenegro, kes lõpuks 84:75 võitis.

Üleplatsimees oli lätlaste Martins Meiers 27 silmaga. Kaspars Berzins lisas 13 punkti. Montenegro resultatiivseim oli 22 punktiga, Bojan Dubjlevic, Derek Needham viskas 19 punkti.

Nii Lätil kui Montenegrol on kirjas viis võitu ja neli kaotust I-alagrupis, kuid kolmandat kohta hoiab Montenegro.

Itaalia 70:65 võit Leedu üle oli külaliste jaoks käimasoleva MM-valiksarja esimene kaotus. Itaallaste resultatiivseimad olid Awudu Abass ja Achille Polonara, kes viskasid vastavalt 13 ja 11 punkti. Üleplatsimees oli leedukate Mantas Kalnietis 15 silmaga.

Kaheksa võidu ja ühe kaotusega juhib Leedu J-alagruppi. Itaalia asub seitsme võidu ja kahe kaotusega teisel kohal.