Serbia võitis esimese poolaja 50:42. Kuigi Itaalia jõudis tänu Danilo Gallinari kolmestele korraks kahe punkti kaugusele, mänguks päriselt ei läinud. Serbia suurendas kolmanda veerandi lõpuks eduseisu 13 punktile ja viimased minutid möödusid skoori mõttes pingevabalt.

Platsil siiski kired lõõmasid. Neljanda veerandi alguses sai ebasportliku vea Gallinari, kaks minutit enne lõppu Nikola Jokic. Esimene saatis põrandale Miroslav Raduljica, teine Daniel Hacketti.

Serbiat vedas 31 punkti visanud ja 5 vaheltlõiget teinud Bogdan Bogdanovic, kes tabas 11 kolmesest 6. Jokici arvele jäi 15 punkti, Miroslav Raduljica viskas 8 minutiga 12 punkti, kõik sealjuures vabavisetest. Itaalia kasuks viskas Gallinari 26 silma.

Serbia ja Itaalia lähevad vahegrupis kokku C-grupist edasi pääsenud Hispaania (3 võitu) ja Puerto Ricoga (2 võitu, 1 kaotus). Kõikide mängude tulemused võetakse vahegruppi kaasa.

Hispaania sai täna ootamatult napi, 73:65, võidu Iraani üle. Veel kuus minutit enne lõppu oli Hispaania 57:62 kaotusseisus. Marc Gasol viskas Hispaania kasuks 16. Juancho Hernangomez 11 punkti.

A-grupis pidi mõru pilli alla neelama korraldajamaa Hiina, kes kaotas Venezuelale 59:72 ja jäi 16 seast välja.

Poola võitis A-grupi 3 võiduga, vahegruppi pääses ka Venezuela (2 võitu, 1 kaotus). Hiina sai kolmanda koha (1 võit, 2 kaotust), Elevandiluurannik jäi võiduta.

B-grupis sai täiseduga esikoha Argentina. Grupi viimases mängus alistati 69:61 Venemaa. Tasavägises heitluses otsustas mängu saatuse Facundo Campazzo, kes viis 28 sekundit enne lõppu Argentina 65:61 ette ja näppas seejärel Venemaa tagamehelt Andrei Sopinilt palli.

Campazzo viskas üleplatsimehena 21 punkti ja andis 7 resultatiivset söötu, Venemaa poolelt vastas Andrei Zubkov 18 punktiga. 2 võitu ja 1 kaotuse saanud Venemaa pääses B-grupist teisena vahegruppi.

I-vahegrupp: Poola (3-0), Argentina (3-0), Venemaa (2-1), Venezuela (2-1).

J-vahegrupp: Serbia (3-0), Hispaania (3-0), Itaalia (2-1), Puerto Rico (2-1).

Ülejäänud edasipääsejad selguvad neljapäeval.