Hispaanlased said dominikaanlaste üle kindla võidu, alistades vastased tulemusega 102:70.

Võitjate ründemängu vedas Ricky Rubio, kes sai 20 väljakul veedetud minutiga kirja 20 punkti ja 6 resultatiivset söötu. Willy Hernangomez panustas võitu 13 ja Marc Gasol 12 silma. Juancho Hernangomez kogus 11 punkti ja 7 lauapalli.

Dominikaani resultatiivseimad olid Ronald Roberts juunior ja Eloy Vargas 11 silmaga.

Täiseduga on MM-i eelsetes kohtumistes jätkamas Saksamaa, kui viimati alistati 89:70 Tuneesia.

Sakslaste parimad olid Andreas Obst, Maxi Kleber ning Dennis Schröder, kes viskasid vastavalt 17, 15 ja 14 punkti. Üleplatsimeheks kerkis tuneeslaste Salah Mejri, kes sai 30 silma ja 13 lauapalli näol kirja vägeva kaksikduubli.

Sakslasi tabas mängus ka üks valus hoop, kui hüppeliigese vigastuse tõttu pidi teisel veerandil platsilt lahkuma Maodo Lo. Mängumehe vigastuse ja potentsiaalse mängupausi pikkus pole veel teada.

Korvpalli MM peetakse tänavu Hiinas ja sellega tehakse algust augustikuu viimasel päeval. Hispaania mängib C-grupis koos Iraani, Puerto Rico ja Tuneesiaga. Saksamaa kuulub G-alagruppi koos Dominikaani Vabariigi, Prantsusmaa ja Jordaaniaga.