Peaasjalikult keskenduti esmaspäevases avamängus tehtud vigadele ning oma liikumiste lihvimisele. Kalevi spordihallis nahutati rootslasi tänu kolmanda veerandaja 17:0 spurdile 77:72, kuid teise veerandaja keskpaigas oldi lausa 19-punktilises kaotusseisus.

"Väga vajalik mäng, mis tõi meie nõrgad kohad välja. Kaitses alustasime liiga passiivselt. Nad rivistasid meid lihtsates olukordades üles," ütles peatreener Tiit Sokk pärast kohtumist.

Eile Södertäljes Delfiga rääkinud Jaan Puideti sõnul on koondise tänane peaeesmärk esmaspäevases mängus ilmnenud puudused likvideerida. Enne 2019. aasta MM-i lisavalikturniiri algust, kus kohtutakse Kosovo ja Makedooniaga, jääb Eestile veel üks kontrollkohtumine järgmisel esmaspäeval Itaalias Šveitsiga.

Delfi TV näitab tänast mängu Rootsiga otsepildis.