Finaalseeria kolmandas kohtumises alistati võõrsil Klaipeda Neptūnas 82:75 ning asuti seeriat juhtima 2-1. Võidule pandi alus esimesel poolajal, kus maksimaalne edu ulatus 21 punktini (51:30).

Vaatamata halvale seisule võitles Klaipeda vihaselt viimaste sekunditeni. Kolmanda veerandaja lõpuks oli Žalgirise suurest edust alles vaid 7 punkti (65:58). Otsustava veerandaja alguses läks vahe korra 6 punkti peale (67:61), kuid see oli ka kõik. Vastupidiselt finaali esimesele mängule seekord murrangut ei toimunud.

Võitjate resultatiivseim oli 21 punktiga Justin Dentmon, Paulius Jankūnas tegi kolmikduubli 15 punkti, 12 lauapalli ja 10 korvisöötu. Kogu meeskonna peale tabati viskeid väljakult 53-protsendilise täpsusega. Kaugvisked sealjuures 8/15.

Pikast vigastuspausist taastuv Siim-Sander Vene Žalgirise koosseisu taaskord ei kuulunud. Finaalseeria neljas mäng toimub laupäeval Kaunases.