Leedu võitis Poola vastu poolaja 38:53 ning võitis kolmanda veerandi 9 punktiga. Sellega oli mäng tehtud. Kodumeeskonna parim oli Mantas Kalnietis 19 punkti, 6 lauapalli ning 6 sööduga. Darius Songaila lisas 14, Rimantas Kaukenas 11 punkti. Poola suurim korvikütt oli 16 punktiga Thomas Kelati.

Horvaatia kaotas kolme punktiga Makedooniale avaveerandi, kuid võitis poolaja numbritega 41:37. Minut enne lõppu oli seis 76:76 viigiseisus, kuid mängujuhi Dontaye Draper pallikaotus ning Vlado Ilievski tabamus kindlustasid Makedooniale üllatusvõidu. Ilievski tõi võitjatele 18 punkti, Bo McCalebb lisas 19. Horvaatia suurim korvikütt oligi Draper 13 punktiga, lisaks kogunes mehe arvele ka 6 söötu ja 6 lauapalli.

Saksamaa - Itaalia: 76:62

Saksamaa tegi tasavägisel mängul asjad selgeks viimasel veerandil, mille võitsid 30:17. Võitjate poolelt tegid suurepärased mängud kaks NBA meest: Dirk Nowitzki kogus 21 punkti ja 11 lauapalli, Chris Kaman lisas 17 punkti ja 17 lauapalli. Itaaliale tõi Danilo Gallinari 17 punkti ja 11 lauapalli. Marco Belinelli lisas 15.

Sloveenia - Ukraina: 68:64

Sloveenia oli võtmas ülikindlat võitu. Avaveerand võideti 12:18, poolaeg 20:41. Viimasel veerandil lasid sloveenid aga Ukraina järgi. Tabavad vabavisked päästsid siiski võidupunktid. Võitjate parim oli 14 punkti ja 7 lauapalliga Mirza Begic. Ukraina poolelt tõi Stiven Bertt 14 punkti.