Soomlased alustasid äärmiselt kehva visketabavusega ning ei saanudki terve kohtumise jooksul korralikult rünnakut käima. Avaveerand kaotati 11:17, poolajaks suudeti lisada 9 silma ning jäädi maha juba 19 punktiga. Viimasele perioodile mindi 25-punktilises kaotusseisus.

Ühtlast mängu näidanud Horvaatia parimana sai 17 punkti kirja Damjan Rudez. Bojan Bogdanovic lisas 15 punkti, Roko Ukic ja Ante Tomic 11. Soomlastele tõi ainsana kahekohalise punktiskoori Shawn Huff, kes sai kirja 10 silma.

Kaotus võis suure tõenäosusega Soomele ka edasipääsu veerandfinaali maksma minna. Kirjas on nüüd üks võit ja kaks kaotust (Horvaatial kaks võitu ja üks kaotus) ning ees ootavad lahingud tugeva Hispaania ning Sloveenia vastu.