D grupi liidrite duellis alistas Leedu täna Prantsusmaa 69:55, jätkates täisedu nelja võiduga.

Teise veerandaja keskel olid leedulased taga 14:29, kuid kopsakas kaotusseis meeskonna võitlusvaimu ei murdnud. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille Leedu võitis 28:11 ja pööras kohtumise enda kasuks. Päev varem tuli Leedu Hispaania vastu välja 18 punktilisest kaotusseisust.

Jonas Maciuliselt võitjate tulemuslikumana 19 punkti, Linas Kleiza lisas 15 punkti.

D grupi tänastest teistes mängudes alistas Uus-Meremaa 71:61 Kanada ja Hispaania oli üle Liibanonist 91:57.

Enne alagrupiturniiri viimast vooru on tabeliseis järgnev: Leedu 4/0 ; Prantsusmaa 3/1 ; Hispaania 2/2 ; Uus-Meremaa 2/2 ; Liibanon 1/3 ; Kanada 0/4.