Venemaa võitis poolaja 34:27 ning omas terves mängus mõne korvi suurust eduseisu. Vahe kasvas kahekohaliseks alles mängu viimasel minutil

Suurepärase mängu tegi võitjate poolelt Andrei Kirilenko, kes tõi 14 punkti, 11 lauapalli ning jagas 6 söötu. Viktor Khrjapa ning Andrei Vorontsevich lisasid 11 punkti.

Serbia poolelt oli hoos Milos Teodosic, kes panustas 20 punktiga. Nenad Krstic lisas 13 punkti.

Venemaa kohtub poolfinaalis Prantusmaaga, kes alistas veerandfinaalis Kreeka. Loe lähemalt SIIT! Tiitlikaitsja Hispaania astub vastamisi suurüllataja Makedooniaga.

Mängu eel:
Venemaa ja Serbia kohtusid ka 2009. aasta EMil veerandfinaalis ja siis jäi peale Dušan Ivkovici juhendatud Serbia. 2007. aasta Euroopa meistril Venemaal avaneb hea võimalus revanšiks, käesoleval turniiril pole nad kordagi veel kaotusekibedust tundnud.