Kohtumises Gruusiaga tegi hea esituse Kristian Kullamäe, kes viibis väljakul 36 minutit, mille jooksul viskas 22 punkti, võttis 7 lauapalli ja jagas kaaslastele 5 resultatiivset söötu.

Mikk Jurkatamm lisas 16 ning Kirill Korsunov ja Matthias Tass 14 silma. Gruusiale tõid Rati Andronikashvili ja Nikoloz Metskhvarishvili mõlemad 17 punkti.

Eesti kogus C-alagrupis neli võitu ja ühe kaotuse, kuid Hollandi käest saadud suur 57:84 kaotus tähendas, et surnud ringis jäädi Hollandile ja Gruusiale alla. Edasi veerandfinaali pääsesidki Holland ja Gruusia, kes kogusid samuti neli võitu ja ühe kaotuse.

C-alagrupi lõplik tabeliseis: 1. Holland 4 võitu/1 kaotus, 2. Gruusia 4/1, 3. Eesti 4/1, 4. Rootsi 2/3, 5. Kosovo 1/4, 6. Armeenia 0/5.

Seega ei õnnestunud Eestil eesmärki täita ning A-divisjoni tõusta. Järgmisel U20 turniiril tuleb taas mängida B-divisjonis.