Denver lõpetas sellega Cavsi neljamängulise võiduseeria. Meeskonna juhtisid võidule Ty Lawson ning Arron Afflalo, kes tõid vastavalt 24 ja 23 punkti. James'i arvele jäi 22 punkti, Kevin Love, Kyrie Irving ning Dion Waiters lisasid 20.

Memphis Grizzlies alistas liidrite duellis Houston Rocketsi kindlalt 119:93 ning võttis kümnenda võidu ühe kaotuse kõrvale, mis on NBA parim tulemus. Grizzlies võitis poolaja 65:42 ning läks viimasele perioodile 31-punktilises eduseisus.

Mike Conley tõi võitjatele 19 punkti. Grizzliesi poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani tervelt 7 mängumeest. Houstoni parim oli 15 punkti ja 9 lauapalliga Dwight Howard. Rocketsile oli see hooaja teiseks kaotuseks üheksa võidu kõrval.

NBA valitsev meister San Antonio Spurs alistas Philadelphia 76ersi 100:75. 76ers on kaotanud kõik 10 kohtumist.