Ligi 23 minutit mänguaega teeninud Freimanis oli hädas visketabavusega ja ainsad kaks punkti sai Ventspilsi eest debüüdi teinud lätlane kirja vabavisetest. Omasid toetas ta veel ka kuue lauapalliga. Meeskonna resultatiivseim oli ameeriklasest suur äär Mike Bruesewitz 14 punktiga.

Võrdselt viis võitu ja kaotust teeninud Ventspils on oma alagrupis kaheksa meeskonna seas neljandal kohal. Edestatakse sama saldoga Chaloni, Thessaloniki PAOK-i (4 võitu - 6 kaotust), mullust Itaalia veerandfinalisti SikeliArchivi Capo d'Orlandot (2-8) ja türklaste Gaziantepi (2-8). Play-offi pääsevad igast grupist neli tiimi ja Läti meistrivõistluste liider oleks hetkeseisuga samuti 16 parima hulka liikumas.

16. jaanuaril tuleb neil rinda pista Saksamaa kõrgliigas kolmandal kohal paikneva Ludwigsburgiga. Neli päeva hiljem võõrustatakse Läti liigas just Valga-Valkat.