USA naiskorvpallur tungis endise tüdruksõbra koju, klohmis teda ning ähvardas juuresolijaid relvaga

 (15)
USA naiskorvpallur tungis endise tüdruksõbra koju, klohmis teda ning ähvardas juuresolijaid relvaga
Riquna WilliamsFoto: Marcio Jose Sanchez

WNBA meeskonna Los Angeles Sparksi korvpallur Riquna Williams sai liigalt koduvägivallajuhtumi eest kümne kohtumise pikkuse mängukeelu.

Koduvägivalla mõiste alla läheb 29-aastase Williamsi tegutsemine laiemas vallas: nimelt tungis ta detsembris sisse oma endise tüdruksõbra Alkeria Davise koju, lõi teda mitmel korral vastu pead ning tiris teda juustest. Kahe juuresolnud mehe sõnul läks neil kümmekond minutit, et kaklus jõuga lõpetada.

Kui nad lõpuks seda suutsid, läks Williams oma auto juurde, võttis sealt välja tulirelva, asetas selle auto tagaosale ning ähvardas ühte neist meestest, et ta saab sealt kõik 18 kuuli. Pärast seda sõitis Williams minema.

Davise sõnul olid nad Williamsiga umbes viis aastat tõusude ja mõõnadega koos olnud ning kuu aega enne intsidenti lahku läinud. Varasemalt oli Williams küll olnud armukade, kuid mitte vägivaldne.

Mõistagi käib Williamsi osas ka kriminaaluurimine - teda süüdistatakse elukaaslase füüsilises ründamises ning teise inimese tulirelvaga ähvardamises.