Jevgeni Pašutini juhendatav Unics (põhiturniiri 6.) kaotas kõik kohtumised Lokomotiiv-Kubanile (3.) selgelt: 63:74, 75:89 ja 75:86.

Eilses 75:86 kaotuses oli Unicsi parim 20 punkti visanud James White. Hooaja esimeses pooles BC Kalev/Cramos mänginud Rolands Freimanis kolme minutiga skoori ei avanud.

Lokomotiiv-Kubanile tõi Malcolm Delaney 25 punkti, Anthony Randolph lisas 17 punkti ja 12 lauapalli.

Poolfinaalis kohtub Sergei Bazarevitši meeskond suure tõenäosusega Moskva Himkiga, kes juhib seeriat Saraatovi Avtodori vastu enne kolmandat mängu 2:0.

Teises poolfinaalis kohtub Moskva CSKA, kes sai veerandfinaalis kindlalt jagu Astanast, paari Peterburi Zeniit - Nižni Novgorod võitjaga. Selles seerias on seis 2:1 Nižni Novgorodile, kes on täna toimuvas neljandas mängus ka kodumeeskond.