Mulluses finaalis jäi Iisrael Hanias peetud turniiril umbes sama kindlalt alla võõrustaja Kreekale. Täna võeti initsiatiiv juba avapoolajal. Iisraeli suurim edu oli 21 punkti. Suurim spurt toimus aga kolmanda veerandi algupoole, kui iisraellaste edu kasvas 47:45-lt 54:45-le. Viimasel veerandil oli väikseim Iisraeli edu 10 punkti.

Korvi alt sai Iisrael 38 punkti Horvaatia 28 vastu, kiiretest teenis võitjameeskond 26 punkti Horvaatia 14 vastu.Gil Aharon Beni tõi 17 pt, Yovel Zoosman 17+11+4, Michael Mor Brisker 16+4+4, Miron Ben Ruina 14+14 lp. Horvaatia poolel Mate Kalajzic 18+7 lp ja Josip Barnjak 10 pt.

Pronksi võitis kodupubliku meeleheaks Saksamaa, olles parem Prantsusmaast 80:71 (42:44). Viimase veerandi võitsid sakslased 21:12. Filip Stanic tõi võitjaile 22+7 lp, kaotajate kasuks eile Pau-Ortheziga lepingu teinud Digue Diawara 19+9 lp.

Viienda koha mängus võitis Türgi Serbiat 89:73, seitsmenda koha mängus Hispaania Itaaliat 85:60 ning üheksa koha mängus Leedu Suurbritanniat 76:62.

B-divisjoni, kus Eesti lõpetas täna 14. real, peeti tähtsaimad mängud õhtul. Kullamängus võitis tänu heale teise poolaja kaitselePoola Sloveeniat 71:60 (33:32). Poolakad olid paremad lauas (48-38) ning ka visetel (42 vs 33 %).

Väga olulise kaaluga oli aga kolmanda koha mäng (kolm paremat A-divisjoni), kus Läti alistas Venemaa 76:62 (40:38). Kolmas veerand lõunanaabritele 20:10, neljas 16:14. Korvisöödud olid Läti kasuks 19-9, viksetabavus koguni 54 vs 32 %

Viienda koha mängus võitis Soome Tšehhit 87:72 ning seitsmenda koha heitluses Bulgaaria Belgiat 64:52.