Jõesaar veel debüüti teha ei saanud, sest vigastas klubi teatel reedesel treeningul parema jala suurt varvast.

Esimene poolaeg lõppes viigiseisul 42:42. Kolmandal veerandil tegi väikse vahe sisse Tenerife, kes asus viimase veerandi eel juhtima 69:62. Tenerife juhtis vahepeal juba üheksa punktiga, ent kodumeeskond lasti mängu tagasi ning normaalaeg lõppes seisul 87:87. Lisaajal enam külalistel jaksu ei jätkunud, Zaragoza tegi 15:6 spurdi ning võitis kohtumise 102:93.

Võitjate eest viskas Carlos Alocen 18 silmaga, leedukas Renaldas Seibutis lisas 16 punkti. Tenerife resultatiivseim oli Colton Iverson 18 punktiga.

Hispaania kõrgliigas hoiab Tenerife kuuendat kohta, Zaragoza asub tabeli üheksandal real. Jõesaarel avaneb uus võimalus debüüdiks kuuendal märtsil, kui FIBA Meistrite Liigas minnakse vastamisi kreeklaste Promitheas Patrasega. Hispaania kõrgliigas on järgmiseks vastaseks aga Siim-Sander Vene koduklubi Herbalife Gran Canaria.