Uus-Meremaa võitis avaveerandaja 21:17 ning teise 18:15, juhtides poolajaks 39:32. Kolmas veerandaeg oli Uus-Meremaale aga täielik õudusunenägu, mis kaotati 15-punktiga 12:27, teatas basket.ee.

Endise Kalev/Cramo peatreeneri Vucinici juhitav meeskond üritas neljandal veerandajal veel mängu päästa, kuid lõpuvile kõlades säras tablool eelmise EM-hõbeda Serbia viiepunktiline 76:71 võit.

Serbia parimana tõi Kosta Perovic 13 punkti. Novica Velickovic ja Miroslav Raduljica lisasid kumbki 11 silma. Üleväljameheks kerkis aga Uus-Meremaa mängumees Kirk Penney, kes kogus 34 punkti.

Teises kohtumises purustas Türgi 93:53 (45:22) kunagi samuti Kalev/Cramot juhendanud Veselin Matici praegused hoolealused Iraanist. Võitjate parimana kogus Ersan Ilyasova 17 silma. Omer Asik lisas 14 punkti ja 9 lauapalli. Iraani parimana kogus NBA klubis Memphis Grizzlies mängiv Hamed Haddadi 10 silma.