Nigeeria parim oli ääremängija Derrick Obasohan 20 punktiga, NBA mängumees Al-Farouq Aminu lisas 16 silma. Leedu tulemuslikeim mängija oli sarnaselt eelmisele kohtumisele Linas Kleiza 22 punktiga.

Tänu paremale korvidevahele võitis alagrupi Leedu, kes kohtub veerandfinaalis Puerto Ricoga. Möödunud ööl 98:84 puertoricolased alistanud Kreeka võitis A-alagrupi ja kohtub veerandfinaalis Nigeeriaga.

C-grupi võitis kindlalt Venemaa, kes alistas viimati Dominikaani 84:69. Samast alagrupist sai edasi ka Dominikaan, kes varem oli parem olnud Lõuna-Koreast.

Viimases grupis said kõik meeskonnad ühe võidu ja ühe kaotuse. Tänu korvidevahele olid kaks õnnelikku edasipääsejat viimase mängu kaotanud Angola ja Makedoonia. Möödunud ööl Angola alistanud Uus-Meremaa jäi grupi viimaseks ja veerandfinaali ei pääse.

Seega lähevad veerandfinaalis vastamisi C-grupi võitja Venemaa ja D-grupi teine Angola. Viimases neljandikfinaalis kohtuvad Dominikaan ja Makedoonia.

Olümpiale pääsevad poolfinaalide võitjad ja kolmanda koha omanik. Finaali OM-valikturniiril ei peeta.