Neljanda veerandi alguses leidsin kreeklased end kaheksapunktilisest kaotusseisust, kuid Kostas Kaimakoglou ja Vassilis Spanoulise punktide järel võeti järele ning 6 minutit enne kohtumise lõppu kaotati vaid 60:61.

Spanoulise teine järjestikune kolmene viis kreeklased juba juhtima, kuid Sergio Rodriguezi kaugvise tõstis hispaanlased veel korraks ette. Siis tegid kreeklased 8-2 vahespurdi, võttes sellega kindlama eduseisu.

1:21 enne lõppu vähendas Marc Gasol vabavisetel vahe neljale. Seejärel vastas Spanoulis Jose Calderoni ja Alex Mumbru visetele nelja tabava vabaviskega ning kindlustas sellega võidu.

Spanoulis oligi Kreeka parim 20 punktiga. Kaimakoglou lisas 11, Yannis Bourousis ning Georgios Printezis 10. Hispaaniale tõid Marc Gasol ja Rudy Fernandez 20 punkti.

Kreeka võttis vahegrupis kahe kaotuse kõrvale esimese võidu. Sama seis on ka Hispaanial. Kreekal seisavad ees kohtumised Sloveenia ja Horvaatiaga.