Mängus Gruusiaga võttis Venemaa eduseisu esimestel minutitel ning hoidis seda kuni lõpuni. Minut enne lõppu kaotas Gruusia veel nelja punktiga, kuid viimastel sekunditel suutis Eesti idanaaber võidu siiski ära vormistada.

Venemaa parim ka seegi kord Andrei Kirilenko, kelle arvele kogunes 20 punkti. Gruusia poolelt tõi enim punkte Manuchar Markoishvili, kelle arvele kogunes 21. Viktor Sanikidze lisas 10 punkti ja 8 lauapalli. Giorgi Tsintsadze arvele jäi 2 punkti.

Soome kaotas Kreekale kõik veerandajad. Poolajaks jäädi maha 9 punktiga, enne viimast veerandit oldi 44:57 kaotusseisus. Kreeklased juhtis võiduni võimas Ioannis Bourousis, kelle arvele kogunes 19 punkti ja 10 lauapalli. Nikolaos Zisis lisas 14 punkti. Soomlaste parim oli 23 punktiga Petteri Koponen. Gerald Lee lisas 13.

Prantsusmaa - Iisrael: 85:68

Prantsusmaa võttis kohtumise kontrolli alla esimesel veerandil, mis võideti 24:14. Poolajaks suutis Iisrael kolm punkti tagasi võtta, kuid kolmanda veerandi järel kaotati juba 16 punktiga.

Tony Parker lisas esimese mängu 31 punktile täna 21 ning 8 söötu. Nicolas Batumi arvele jäi 15 punkti. Iiraeli parimad olid 15 punktiga Lior Eliyahu ning Yoatam Halperin.

Türgi - Suurbritannia: 90:61

EMi kodulehel päeva mänguks tituleeritud kohtumine kujunes tõeliseks Türgi korvpallipeoks. Britid kaotasid avaveerandi 12 punktiga ning jäid poolajaks maha juba 18 punktiga. Türklastel skoorisid kõik mängijad. Parim oli 15 punktiga Emir Preldzic. Ömer Onan lisas 14, Enes Kanter 11. NBA mees Luol Deng panustas kaotusesse 22 punkti ja 8 lauapalliga.