Itaalia võttis juhtrolli teisel veerandajal, minnes poolajale 31:26 eduseisus. Neljanda veerandi eel oli vahe kasvanud 12-punktiliseks.

Kummaski meeskonnas kindlat liidrit kohtumises ei kerkinud. Itaallaste parim oli 10 punkti, 8 lauapalli ja 4 sööduga Luigi Datome. Andrea Cinciarini ning Alessandro Gentile lisasid 9. Soome parim oli 8 punkti ja 6 lauapalliga Sasu Salin. Sama palju viskasid ka Petteri Koponen ning Teemu Rannikko.

Itaalia jätkab D-alagrupis täiseduga.

C-alagrupis võitis Horvaatia teise kohtumise, kui jättis võiduta kõik mängud kaotanud Poola, alistades vastased 74:70.

Horvaatia asus kohtumist tervelt 24:4 juhtima, kuid poolajaks oli vahe vähenenud üheksale. Viimasele veerandile läks Horvaatia 13-punktilises eduseisus, kuid Poola võttis järgi ning kolm minutit enne lõppu oli vahe vaid punkt.

Horvaatia päästsid otsustavatel hetkedel Bojan Bogdanovic, kes tõi 23 punkti ning Roko Ukic, kes panustas 10 punkti ja 6 söötu. Poola parim oli 22 punkti ja 12 lauapalliga Michal Ignerski.