Itaalia aitas võidule hea kolmas veerandaeg, mis võideti 27:18. Hoos oli Marco Bellinelli, kes tõi 23 punkti ja 7 lauapalli. Luigi Datome lisas 19, Alessandro Gentile 16. Kreeka parim oli Nikos Zisis 16 punktiga.

Itaalial seega alagrupis neli võitu, Kreekal ja Soomel on 3 võitu ja 1 kaotus.

Läti kaotas veel veidi alla kolm minutit enne lõppu neljaga, kuid ei suutnud enam järele võtta. Kristaps Janicenoks tõi lätlastele 18 punkti, Armands Škele panus oli 2 punkti ja 3 lauda. Serbia vedas võidule Nenad Krstic, kes sai kirja 25 punkti.

Lätil on sarnaselt Bosniaga kirjas 2 võitu ja 2 kaotust. Serbia tõusis kolmanda võiduga liidripositsioonile.

Leedul on kirjas 2 võitu ja 1 kaotus ning neid ootab mäng ees Makedooniaga.

Gruusia minetas edasipääsulootused, jäädes C-alagrupis alla Tšehhile 79:95. Kohtumises oli pidurdamatu Jan Vesely, kes tõi 27 punkti ja lisas 10 lauapalli. Giorgi Tsintsadze oli grusiinide parim 20 punkti, 4 lauapalli ja 6 sööduga.

A-alagrupis sai esimese kaotuse Ukraina, kes jäi Prantsusmaale alla 77:71. Tony Parker tõi uhked 28 punkti, Boris Diaw lisas 15. Ukraina liider oli Eugene Jeter, kes sai kirja 20 punkti.

Prantsusmaal ja Ukrainal on nüüd võrdselt 3 võitu ja 1 kaotus.