Hispaania ei andnud avamängus Serbiale mingit sõnaõigust ning võitis ülekaalukalt 90:60.

Hispaania võitis juba avaveerandi 21:5 ning asus poolajavileks juhtima 48:23.  Viimase veerandi eel oli hispaanlaste eduseis 73:39.Sergio Rodriguez ja Rudy Fernandez viskasid Hispaania kasuks vastavalt 22 ja 19 punkti. Serbiale tõid Danilo Andjusic ja Rasko Katic 11 silma.

Teises veerandfinaalis kaotas kodumeeskond Sloveenia Prantsusmaale 62:72. Otsustavad sündmused toimusid neljanda veerandi keskel, mil Prantsusmaa kasvatas eduseisu juba 59:49-le.

Tony Parker tõi prantslastele koguni 27 punkti. Nicolas Batum lisas 14 punkti. Sloveenia tulemuslikumad olid Goran Dragic 18 ja Zoran Dragic 12 silmaga.

Poolfinaalis läheb Prantsusmaa vastamisi just Hispaaniaga.

Neljapäeval peetakse kaks ülejäänud veerandfinaali, kus kohtuvad Horvaatia - Ukraina ja Leedu - Itaalia.