Hispaania võttis kohtumises juhtrolli kohe esimesel veerandil, mis võideti 26:16, poolaja lõpuks oldi ees juba 53:36.

Heas hoos oli Pau Gasol, kes tõi 20 punkti (visked 9st 8). Juan-Carlos Navarro lisas 17, Marc Gasol toetas 10 punkti ja 9 lauapalliga. Portugali parim oli 17 punktiga Antonio Tavares.

Läti alustas kohtumist kohutavalt ning kaotas avaveerandi lausa 7:23. Poolajaks suudeti siiski mäng käima saada ning poolajale mindi seisul 33:38. Teisel poolaja võttis tugevam Serbia mänguohjad jällegi enda kätte ning kuigi viimasel veerandil oli Läti eduseisu mõnel korral ka kümnepunkti piiresse vähendanud, alistas Serbia viimastel minutitel Läti kindlalt 92:77.

Serbia parim oli keskmängija Nenad Krstic, kes kogus 23 punkti. Dusko Savanovic lisas 19 punkti. Lätlaste parim oli 19 punktiga Rolands Freimanis. Rihards Kuksiks lisas 16, Janis Blums 15 punkti.

Bosnia ja Hertsegoviina - Montenegro: 94:86

Bosnia vedas võiduni Mirza Teletovic, kelle arvele kogunes 23 punkti. Nihad Dedovic lisas 19 punkti, 5 söötu ja 5 lauapalli. Montenegro parim oli 16 punktiga Nikola Pekovic. Vladimir Dasic toetas 14 punkti ja 11 lauapalli ja 7 sööduga.

Bulgaaria - Belgia: 68:65

Poolteist minutit enne mängu lõppu oli seis 65:65. Bulgaaria viis juhtima Deyan Ivanovi tabamus ning Belgial ei õnnestunud kahel korral palli korda saada. 2 sekundit enne lõppu lisas Ivanov veel vabaviske ning mäng oli tehtud. Bulgaaria parim oli 22 punktiga Earl Rowland. Filip Videnov lisas 17 punkti ja 8 lauapalli. Belgia suurim korvikütt oli 17 punktiga Sam Van Rossom.