Gruusia sai võõrsil napi võidu Iisraeli üle, kui võõrustajatest oldi parem 85:80.

Gruusia võitis poolaja 49:37, aga võimas kolmas veerandaeg viis kolme punktiga ette hoopis Iisraeli. Viimane sõna jäi siiski külalistele, kes võitsid otsustava veerandaja 20:12 ja sellega ka kogu mängu.

Grusiinide resultatiivseim oli Tornike Shengelia 22 punktiga. Iisraeli suurim skooritegija olid Jake Cohen ja Yovel Zoosman 14 silmaga.

Kolmandas L-alagrupi kohtumised olid vastamisi Kreeka ja Serbia. Kodumeeskond Kreeka võitis tasavägise kohtumise 70:63. Kreeklaste edukaimaid korvikütid olid Nick Calathes ja Georgios Printezis 15 punktiga. Serbiale tõi 19 punkti Bogdan Bogdanovic.

Alagrupi liidrid on Saksamaa ja Kreeka täisedu seitsme võiduga. Serbia on nelja võiduga kolmas. Kolm võitu on kirjas Gruusial ja Iisraelil. Eesti asub kahe võiduga alagrupis viimasel kohal.