Alates kolmanda veerandaja seitsmendast minutitist mängis Kalev/Cramo peatreeneri Donaldas Kairyseta, kes kogus kiirelt kaks tehnilist viga ning saadeti vilemeeste poolt väljakult minema. Leedulasest vabaks jäänud ohjad haaras ameeriklasest abitreener Russell Bergman.

Viimasele veerandajale mindi Kalevi 65:61 juhtimisel, kuid 2.13 enne lõppu pääses Ogre Rihards Zebergsi lähiviskest 80:79 juhtima. Kalev seadis viigi uuesti majja 2.02 enne lõpusireeni Arnett Moultrie vabavisetest ning kui Tony Wroten tabas kahest vabaviskest ühe, olid Kalevi edunumbrid 82:81.

Sirsinši kolmene viigistas 40 sekundit enne lõppu seisuks 84:84 ning sama mees tegi vabaviskest ka 85:84, kui mängida jäi vaid 14 sekundit. Lõpusekundil tabas Kristjan Kitsing kolmese ning kell jäi seisma 0,8 sekundi peal. Ogre võttis küll time-out'i, kuid viskele enam ei jõutud.