Krasnodari Lokomotiv Kuban pööras mängu Panathinaikosega enda kasuks neljandal veerandil tehtud 12:0 vahespurdiga. Venelaste resultatiivsemad olid Chris Singleton 16, Malcolm Delaney 14 ja Victor Claver 13 punktiga. Miroslav Raduljica ja Dimitris Diamantidis tõid Panathinaikosele vastavalt 15 ja 14 punkti.

Žalgiris oli terve kohtumise vältel Stelmet Zielona Gora vastu kaotusseisus, kuid viimase nelja ja poole minutiga ei saanud poolakad enam ühtegi punkti. 10:0 lõpuspurdiga võidusadamasse tüürinud Žalgirise resultatiivsemad olid Paulius Jankunas 17 ja Brock Motum 16 punktiga. Vene, kes tegi kolmapäevases trennis liiga oma hüppeliigesele, täna ei mänginud ja jääb palliplatsidelt eemale veel kaheks-kolmeks nädalaks.

Eile oli samas C-alagrupis debütant Izmiri Pinar Karsiyaka üllatanud Barcelonat 71:62 võiduga.

Tänases A-alagrupi mängus alistas Moskva Himki tiitlikaitsja Madridi Reali 84:70. Võitjate parim oli Marko Todorović 15 punkti ja 8 lauapalliga, terve kohtumise vältel umbes 10-punktilises kaotusseisus olnud Reali ei päästnud ka Sergio Llulli 20 punkti.