Leedulased olid täna terve kohtumise vältel tagaajaja rollis. Viimast veerandit 12-punktilisest kaotusseisust (54:66) alustanud Žalgiris jõudis 22 sekundit enne lõpusireeni veel nelja punkti kaugusele (71:75), kuid siis näitas kodumeeskond vabaviskejoonel kindlat kätt ja enam võitu käest ei andnud.

Võitjate parimad olid Jeremy Pargo 26 ja Devin Smith 19 punktiga. Kaunase klubile tõi Arturas Milaknis 19 silma. Eesti koondislane Siim-Sander Vene sai täna mänguaega kümme minutit, kuid punktiskoori ei avanud. Eestlane üritas kolmel korral kaugviset ja kahel korra kahepunktiviset.

Maccabil on nüüd E-vahegrupis kolmandana 7 võitu ja 4 kaotust, viiendal kohal jätkaval Žalgirisel 4 võitu ja 7 kaotust. Homme mängib Leedu tippklubi lähirivaal Ateena Panathinaikos (5-5) koduväljakul grupi liidri Madridi Realiga (9-1). Play-offi pääsevad mõlema vahegrupi neli paremat.