Žalgiris jäi viigiga lõppenud avaveerandi (22:22) järel poolajavileks kaotusseisu 37:40, ent lasi kolmandal mängupoolel külalistel visata vaid 8 punkti ja juhtis otsustava veerandi alguseks 52:48. Mäng püsis tasakaalus viimase veerandi keskpaigani, mil Maccabi läks 9:0 vahespurdiga oma teed. Kodumeeskond viiest punktist lähemale enam ei jõudnudki.

Sylven Landesberg oli võitjate parim 20 punktiga. Žalgirisele tõid Paulius Jankūnas 18 ja James Anderson 17 punkti. Vene sai platsile viieks minutiks ning andis selle ajaga ühe resultatiivse söödu ja eksis ühel kaugviskel.

Maccabi on nüüd vahegrupis 3 võidu ja 1 kaotusega teisel kohal Madridi Reali (4-0) järel. Žalgirisel on 1 võit ja 3 kaotust, mis tähendab eelviimast kohta (Tabeliseis).