Vene sai mänguaega 11 minutit ning viskas Istanbulis kolm punkti (kahesed 0/2, kolmesed 1/1) ja patustas ühe pallikaotusega.

Gran Canaria parim oli Clevin Hannah 16 punktiga, koduväljakul mänginud Anadolu Efesile tõi üleplatsimeheks tõusnud Krunoslav Simon 25 silma.

Seitsmenda järjestikuse kaotuse saanud Gran Canaria (6-16) jagab 14.-15. kohta, Anadolu Efes (14-8) on neljas.

Kaunase Žalgiris sai viimasest kaheksast mängust juba seitsmenda kaotuse, jäädes võõrsil alla Barcelonale 72:78. Leedukad juhtisid veel viimase veerandi alguses kahe punktiga, kuid kodumeeskond tegi siis 9:2 spurdi ja hoidis edu lõpuni.

Moskva oblasti Himki alistas täna võõrsil Buducnosti 98:90. Tel Avivi Maccabi oli tõelises põnevusmängus üle Olympiakosest 65:64. Iisraeli klubi võidukorvi viskas Scottie Wilbekin 4,4 sekundit enne lõppu, Georgios Printezise raske lõpuvise enam ei tabanud.