Viiki mängitud avapoolaja järel pani Žalgiris oma paremuse maksma kolmandal veerandajal, mille järel juhiti üheksa punktiga. Viimasel veerandil lasti Montenegro klubi kõige vähem seitsme punkti kaugusele.

Leedu klubi parimana kogus Brandon Davies 20 punkti, Antanas Kavaliauskas lisas 12 ja Nate Wolters 10 punkti. Kõik kuus mängu kaotanud Buducnosti resultatiivseim oli 16 punktiga Alen Omic.

Neljanda võidu kahe kaotuse kõrvale sai Barcelona, kes oli võõrsil 87:80 (19:23, 19:15, 29:21, 20:21) parem Moskva oblasti Himkist. Thomas Heurtel panustas võitu 18 punkti ja 8 korvisöötu, Ante Tomic ja Chris Singleton 16 ning Victor Claver 10 punkti. Himki parimad olid Aleksei Šved 27 ja Tony Crocker 17 punktiga.
Teistes hetkel käimasolevates mängudes kohtuvad Kreeka derbis Panathinaikos ja Olympiakos ning Baskonia võõrustab Istanbuli Fenerbahcet.