Žalgirise mängijad tegid koguni 31 pallikaotust, rohkem kui kunagi varem klubi ajaloos Euroliiga kohtumises. Sellegipoolest juhiti veel viimase veerandaja algul 66:63, kuni oma ajaloo esimese võidu Euroliigas saanud Sassari 12:0 spurtis.

Kolme võidu kõrvale teise kaotuse saanud Žalgirisele tõi viimase veerandaja keskel viie veaga langenud James Anderson 15, Sassarile Shane Lawal 25 punkti. Siim-Sander Vene oli Žalgirise koosseisus, ent platsile pääsenud.

Teistes A-grupi mängudes võitis Istanbuli Anadolu Efes tänu Matt Janningu viimase sekundi korvile ja 19-aastase Cedi Osmani 16 punktile Madridi Reali 75:73, Kaasani Unics kaotas Nižni-Novgorodile 73:79. Realil ja Anadolu Efesil on 4, Žalgirisel 3, Nižni-Novgorodil 2 ja Sassaril 1 võit.

Teised tulemused:

B-grupp: Malaga Unicaja - Tel Avivi Maccabi 66:70, Zagrebi Cedevita - Berliini Alba 67:80, Limoges - Moskva CSKA 76:86. Tabeliseis: CSKA 5-0, Unicaja, Maccabi 3-2, Alba 2-3, Cedevita, Limoges 1-4.

C-grupp: Müncheni Bayern - Istanbuli Fenerbahce Ülker 86:93, Milano Emporio Armani - Turow 90:71, Barcelona - Ateena Panathinaikos 78:69. Tabeliseis: Barcelona 5-0, Panathinaikos, Feberbahce 3-2, Milano 2-3, Bayern, Turow 1-4.

D-grupp: Klaipeda Neptunas - Valencia Basket 94:87, Vitoria Laboral Kutxa - Belgradi Crvena Zvezda 66:86, Pireuse Olympiacos - Istanbuli Galatasaray 93:66. Tabeliseis: Olympiacos 5-0, Crvena Zvezda 3-2, Galatasaray, Vitoria, Neptunas 2-3, Valencia 1-4.