Venele jagus mänguaega kokku seitsme ja poole minuti jagu, mille jooksul tabas ta kahest kolmesest ühe, viskas mööda kõik neli kahepunktiviset, korjas kolm ründelauda, tegi ühe vaheltlõike ja pani kaks kulpi.

Esimest korva anti Venele võimalus teise veerandi lõpust kolmanda veerandi alguseni kolm ja pool minutit. Eestlane tegi kohe vaheltlõike ning viis kaugviskest Žalgirise 46:40 ette.

Teist korda vahetati Vene sisse neljandal veerandajal, kui mängida oli jäänud veel 6.15 ja Žalgiris 66:79 kaotusseisus.

Võitjate ridades oli resultatiivseim 17 punktiga Rudy Fernandez, Felipe Reyes kogus 16 ja Andres Nocioni 15 punkti. Žalgirise parimad olid 12 punktiga Robertas Javtokas ja 11 punktiga Arturas Milankis.

Žalgirisele oli see kahe võidu kõrvale viies kaotus, mis asetab nad E-vahegrupis eelviimasele ehk 7. kohale. Real sai ühe kaotuse kõrvale kuuenda võidu ning on grupi liider.

Teistes neljapäevastes mängudes alistas Piraeuse Olympiacos võõrsil 91:82 Nižni Novgorodi, Barcelona oli kodus üle Galatasarayst 82:70 ja Berliini Alba alistas võõrsil Tel Avivi Maccabi 66:59.