Žalgiris võitis avaveerandi 25:19, kuid alustas kolmandat veerandit viiepunktilises kaotusseisus. Viimasele veerandile mindi tagaajajarollis 57:65.

Vastaste parim oli endine NBA-mees Carlos Arroyo 22 punkti ja 9 sööduga. Žalgirisele tõi Martynas Pocius 26 punkti, Robertas Javtokas lisas 21.

Žalgiris on kahe vahegrupi peale ainus meeskond, kes viie vooru järel võiduvilju maitsta pole saanud.

Ainsana jätkab kaotuseta E-vahegrupi liider Barcelona - Hispaania klubi sai viienda võidu, alistades võõrsil Ateena Panathinaikose 63:56. Vitoria Laboral Kutxa kaotas samas grupis kodus Istanbuli Anadolu Efesile 66:72. Õhtu neljandas mängus alistas Krasnodari Kuban Lokomotiv võõrsil Belgradi Partizani 87:81.

Tabeliseisud

E-grupp: Barcelona 5-0, Panathinaikos, Milano Emporio Armani, Pireuse Olympiacos 3-2, Malaga Unicaja, Anadolu Efes 2-3, Laboral Kutxa ja Fenerbahce Ülker 1-4.

F-grupp: Moskva CSKA, Tel Avivi Maccabi, Madridi Real 4-1, Lokomotiv 3-2, Galatasaray, Müncheni Bayern 2-3, Partizan 1-4, Žalgiris 0-5.