Žalgiris juhtis seejuures poolajavileks juba 40:27, kuid kaotas siis kolmanda veerandi 11:28, jäädes ise kaotusseisu. Lõpuveerandil pani Leedu klubi siiski oma paremuse maksma ning seda eeskätt tänu Paulius Jankunase ja Will Cherry edukale tegutsemisele.

Jankunas oli lõpuks Kaunase suurklubi resultatiivseim 19 punktiga, Cherry arvele kogunes 17 silma. Vene mängis täna neli minutit ja viskas 3 punkti. Crvena Zvezda suurim korvikütt oli Boban Marjanovic 14 punktiga.

Play-offi pääsemise lootused juba kaotanud Žalgirisel on nüüd tabelis 5 võitu ja 8 kaotust, mis tähendab kuuendat kohta. Belgrad on kolme võiduga seitsmes (Tabeliseisud).

Teistes mängudes alistas Moskva CSKA kodus Piraeuse Olympiakose 76:70 ja Istanbuli Anadolu Efes samuti koduväljakul Milano Emporio Armani 86:78. Frank Elegar viskas Milano poolel 14 minutiga 2 punkti ja hankis 9 lauapalli.