Tegemist oli äärmiselt tasavägise mänguga. Žalgiris kaotas avaveerandi 25:27, kuid asus poolajaks 44:42 juhtima. Viimasele veerandile mindi Leedu klubi 63:56 eduseisus.

Žalgirise parim oli Darjus Lavrinovic 24 punktiga. Mindaugas Kuzminskas lisas 15. Efesi suurim korvikütt oli 14 punktiga Jamon-Alfred Lucas.

Madridi Real sai samas alagrupis juba teise kaotuse järjest, jäädes koduplatsil 73:74 (Mirotic ja Fernandez 17 - Tsartsaris 16) alla Ateena Panathinaikosele, Malaga Unicaja edasipääsuvõimalused halvenesid Panathinaikose edu arvestades oluliselt 66:70 (Williams 12 - Kaun 16) kaotusega kodus Moskva CSKA-le.

Seis E-grupi tipus muutus kaks vooru enne lõppu ülipõnevaks - nii Realil, Efesil kui ka Moskva CSKA-l on võite-kaotuse 9-3, Panathinaikosel 7-4, edasi Unicajal juba 6-6 ja Žalgirisel 5-7.

F-grupi ainsas kohtumises alistas Barcelona koduplatsil Vitoria Caja Laborali 83:74 (Lorbek 16 - Lampe 21) ja kindlustas 11-1 saldo juures grupis esikoha.

Reedel peetakse kolm ülejäänud F-grupi kohtumist, sealhulgas kohtub Kristjan Kanguri klubi Siena Montepaschi Eesti aja järgi kell 20 võõrsil Istanbuli Besiktasiga.