Leedu tippklubi juhtis kolmandal veerandil korraks üheksa punktiga (65:56) ja oli veel viimase perioodi keskel ees 74:73, kuid siis tegi Anadolu Efes 5:0 vahespurdi ja domineeris mängu kuni lõpuvileni.

Viimase kahe minutiga koguni kaheksa punkti toonud ameeriklane Shane Larkin oli võitjate resultatiivseim 25 punktiga, serblane Vasilije Micic panustas 22 punkti. Avapoolajal oli Larkin seejuures kuivale jäänud.

Žalgirisele tõid ameeriklased Zach LeDay ja K. C. Rivers vastavalt 22 ja 21 punkti.

Üheksanda järjestikuse võidu saanud Türgi tippklubi juhib nüüd liigat 21 võidu ja kolme kaotusega, Žalgiris (9-15) on 12. kohal.

Madridi Real võitis täna Berliini Albat 103:97. Argetiinlane Facundo Campazzo andis koguni 19 resultatiivset söötu, korrates sellega Euroliiga rekordit. Jaycee Carroll ja Anthony Randolph tõid mõlemad Madridi tippklubile 27 punkti.

Piraeuse Olympiakos alistas Moskva CSKA 72:59. Kostas Papanikolaou viskas 19 punkti, hankis seitse lauapalli ja tegi viis vaheltlõiget.