Teisel poolajal oma paremuse maksma pannud Türgi klubi resultatiivseim oli Ekpe Udoh 16 punktiga (kahesed 8/11), võttes lisaks 7 lauapalli ja jagades 5 korvisöötu. Paulius Jankunas tõi leedulastele 15 punkti ja võttis samuti 7 lauda.

24st mängust 10 võitu saanud Žalgiris jätkab kümnnendal kohal, Fenerbahce on 16 võiduga neljas.

Liidermeeskond Madridi Real kaotas täna võõrsil turniiritabelis alles 14. kohal paiknevale Istanbuli Galatasarayle 84:87 ega suutnud veel esimese klubina play-offi pääset kindlustada. Kolmanda veerandi lõpus korraks juba 18 punktiga juhtinud Galatasaray tulemuslikum oli ameeriklane Austin Daye 20 punktiga (kolmesed 4/6). 14 pallikaotust teinud Realile viskas Anthony Randolph 16 punkti.

Realil on nüüd 18 võitu ja 6 kaotust, mis tähendab, et homme võib Moskva CSKA Barcelona alistamise korral nende kõrvale jõuda.

Kuuenda koha meeskond Belgradi Crvena Zvezda juhtis Brose Bambergi vastu avavilest lõpuvileni ja sai kodupubliku ees 74:60 võidu, kirjutades tabelisse 14. võidu. Kolmandal kohal asuv Olympiacos (17-7) alistas võõrsil Tel Avivi Maccabi 82:71. Päeva viimases mängus oli kaheksandat ehk viimast play-offi kohta hoidev Vitoria Baskonia üle Milanost 87:74 ja kasvatas võitude arvu kaheteistkümneni (Tabeliseis).