Milano võitis avapoolaja 43:34, kolmanda veerandaja aga koguni 26:6. Viimasel veerandajal kasvatati korduvalt vahe ka suuremaks kui 30 punkti.

Võitjate üleplatsimehena tõi Alessandro Gentile 24 punkti, 7 lauapalli ja 6 korvisöötu. Vastaste resultatiivseim oli Alejandro Abrines 12 punktiga. Barcelonal ei teinud vigastuste tõttu kaasa Juan Carlos Navarro ja Bostjan Nachbar, Milanol meeskonna parim korvikütt Keith Langford.

Barcelona oli seni võitnud vahegrupis kõik 12 mängu sealhulgas ka Milanot, kes alistati kodus 80:70.

Eelmisel nädalal vahegrupis teise koha ehk koduväljakueelise play-off'iks kindlustanud Emporio Armani jaoks oli tegemist Euroliigas juba seitsmenda järjestikuse võiduga. Kokku on vahegrupis kogutud 10 võitu ja kolm kaotust. Lisaks on Itaalia liigas võidetud 14 mängu järjest.

Euroliiga Final Four toimub tänavu 16.-18. mail just Milanos.