Žalgirise viis võidule võimas ja resultatiivne viimane veerandaeg: kolme veerandi järel viiepunktilises kaotusseisus olnud leedukad võitsid neljanda perioodi 26:15 ning kirjutasid tabelisse viienda võidu jutti.

Võitjate parimaks kerkis 14 punkti ja seitse korvisöötu kogunud Kevin Pangos, Arturas Milaknis lisas samuti 14 silma. Kaotajate poolelt viskas 13 punkti Ioannis Papapetrou.

Kümne võidu ja viie kaotusega hooaega alustanud Žalgiris hoiab liigatabelis endiselt neljandat kohta.

Ülinapi võidu sai samal ajal kirja Madridi Real, kes alistas Euroliiga valitseva meistri Fenerbahce võõrsil 79:77. Võitjate poolelt säras nooruke Luka Dončić 20 punkti, 8 lauapalli ja 10 korvisööduga, olles sellega lähedal kolmikduublile.

Õhtu viimastes mängudes alistas Malaga Unicaja võõrsil 89:78 Tel Avivi Maccabi ning Valencia 67:63 kodus Ateena Panathinaikose.