Kogu kohtumise Barcelona maa-ala kaitsega ning kolmeste tabamisega hädas olnud Panathinaikos kaotas avaveerandi 10:20, jõudis poolajaks nelja punkti kaugusele, kuid kolmandal veerandajal paisutasid külalised 12:0 spurdiga eduseisuks 45:31. Kaheksast punktist lähemalt Panathinaikos enam ei jõudnud.

Neli minutit enne lõppu kaheksapunktilises eduseisus tabava kolmesega võõrustajatelt viimase lootuse võtnud Juan Carlos Navarro tõi võitjatele 17, Ante Tomic 16 ja Marcelinho Huertas 10 punkti. Kaotajatele viskas Mike Bramos 15, Sofoklis Schortsanitis 13 ja Stephane Lasme 12 punkti. Kahes eelmises kohtumises Panathinaikose sangariks kerkinud Dimitris Diamantidis jäi nullile.

Reedel püüavad otsustavat kolmandat võitu 2:1 juhtiv Moskva CSKA võõrsil Vitoria Caja Laborali ja Pireuse Olympiacos samuti võõral väljakul Istanbuli Anadolu Efesi vastu.

Esimesena kindlustas pääsme Londonis toimuvale Final Fourile Madridi Real, lüües Tel Avivi Maccabit 3:0.