Avaveerandi 23:16 võitnud leedulased juhtisid teisel veerandil juba 39:26, kuid avapoolaja lõpetasid külalised 13:0 vahespurdiga ja viigistasid seisu 39:39-le.

Kolmandat veerandit alustas omakorda Žalgiris 14:2 vahespurdiga, pääsedes juhtima 53:41. Korraks isegi 17 punktiga juhtinud leedulased lõpetasid kolmanda veerandi 69:54 eduseisus. Viimase veerandi eelviimasel minutil jõudsid külalised korraks viie punkti kaugusele (77:82), kuid koheselt tabas Justin Dentmon kolmese seisuks 85:77. Lähemale kuuest punktist Brose Baskets enam ei jõudnud.

Dentmon tabas täna kõik kuus kolmepunktiviset (!) ning oli 24 punktiga võitjate parim. Seljavigastusest taastunud Vene mängis 13 minutit ning viskas 2 punkti (kahesed 1/3), võttis kaks lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu.

Žalgiris jagab nüüd B-alagrupis Brose Basketsiga neljandat kohta (Tabeliseisud).