Olympiakos pääses viimase veerandi keskel 8:0 vahespurdi järel 70:62 juhtima. Viimase pooleteise mänguminutiga (seisult 73:66) ei saanud aga tiitlikaitsjad enam ühtegi punkti ning Istanbuli klubi pööras mängu enda kasuks. 33 sekundit enne lõpuvilet vähendas Jordan Farmar kaugviskest kaotusseisu 71:73-le ning tabas mõned sekundid hiljem ühe vabaviske kahest. Anadolu Efesi võidukorvi tõi Jamon-Alfred Lucas, kes upitas kaks sekundit enne lõppu palli korvi Josh Shippi möödaläinud kaugviske järel. Kostas Sloukase lõpusekundi kaugvise enam ei tabanud.

Farmar tõi võitjatele 15 punkti, Duško Savanović ja Semih Erden lisasid 12 silma. Acie Law ja Kostas Papanikolaou olid Olympiakose resultatiivseimad vastavalt 15 ja 14 punktiga.

Teises tänases veerandfinaalis alistas Moskva CSKA võõrsil Caja Laborali 94:85 ja pääses 3:1 seeriavõiduga poolfinaali. Sonny Weems, Viktor Hrjapa ja Nenad Kristic tõid Venemaa klubile 19 punkti.