Vahegrupis E panustasid Alba 80:70 koduvõitu Barcelona üle 16 punktiga nii Reggie Redding, Jamel McLean kui ka Leon Radosevic, Hispaania superklubi ei aidanud ka Marcelinho Huertase 23 punkti ja 7 korvisöötu.

Samas grupis kaotas Belgradi Crvena Zvezda kodus Madridi Realile 72:79, Rudy Fernandez tõi võitjate parimana 15 punkti. Kaks esimest mängu selles grupis peeti teisipäeval - Ateena Panathinaikos võitis Tel Avivi Maccabi 83:76, Istanbuli Galatasaray Kaunase Žalgirise 78:69.

Vaata Alba - Barcelona kohtumise lühikest kokkuvõtet:

F-grupis murdis Läti koondise peatreeneri Ainars Bagatskise juhendatav Nižni-Novgorod võimsa teise poolajaga Milanos kohaliku Empori Armani koguni 79:59. Venemaa mullune hõbedaklubi võitis seejuures kolmanda veerandaja 28:9. Euroliiga parim korvikütt Taylor Rochestie ja Trey Thompkins tõid mõlemad võitjatele 19 punkti, viimane ka 15 lauapalli.

Nädala põnevaimas mängus Istanbulis kaotas kohalik Fenerbahce Ülker lisaajal Moskva CSKA-le 81:84 (Goudelock 19 - Weems ja Hines 13). Vitoria Laboral Kutxa kaotas Istanbuli Anadolu Efesile 67:72, Malaga Unicaja Pireuse Olympiacosele 61:69.