Himki võttis eduseisu kohe esimeste minutitega ning Siena ei suutnudki kogu ülejäänud kohtumise olukorda vastastele keeruliseks muuta. Siena kaotas avaveerandi 20:25, poolaja 44:37. Kolmanda veerandaja lõpuminutil vähenes vahe korra neljale, kuid Himki vastas 14:0 spurdiga ning kontrollis kohtumist lõpuni.

Avakohtumise Itaalias kuue punktiga võitnud Sienal oli lõpusekunditel võimalus ka kahe mängu kokkuvõttes eduseis säilitada, kuid kahjuks ei suudetud palli vabalt korvi visata.

Põhikoosseisus alustanud Kristjan Kangur mängis üle 28 minuti ning tõi 12 pukti (kahesed 5/3, kolmesed 5/2), 3 lauapalli, 3 söötu ja 1 vaheltlõike. Siena parim oli taaskord Bobby Brown, kes tõi 17 punkti. Benjamin Ortner lisas 11.

Himki vedasid võidule Kelvin Rivers ning Paul Davis, tuues vastavalt 19 ja 18 punkti. Mängujuht Zoran Planinic toetas 6 punkti ja 9 sööduga.