Mäng kulges mõlema võistkonna jaoks suurte tõusude ja mõõnadega - kui esimese veerandi võitis Olympiakos 30:19, siis kolmandal veerandajal viskas Iisraeli klubi 29 ja Olympiakos vaid 14 silma. Otsustavaks sai neljas veerand, kui 52 sekundit enne lõppu Vassilis Spanoulis kreeklased ühe punktiga juhtima viis ja võõrsil mänginud meeskonnale napi võidu tagas.

Spanoulis oli ühtlasi üleplatsimees 24 punktiga, Maccabi poolel viskas Devin Smith 17 punkti.

Olympiakos asetseb kahe võidu ja kolme kaotusega vahegrupis viiendal kohal, seni vaid ühe kohtumise võitnud Maccabi on kuues.

Üllatuseks võib pidada Moskva oblasti Himki kolmepunktilist (82:85) kaotust Fenerbahce Ülkerile. Himki on kogunud nüüd kolm võitu ja kaks kaotust, Türgi klubile oli eilne võit vahegrupis esimeseks.

F-vahegrupis peeti eile kolmaski kohtumine - Barcelona oli võõrsil 90:79 üle Vitoria Caja Laboralist. Meeskonnad jagavad nüüd vahegrupis Siena Montepaschi järel teist kohta nelja võidu ja ühe kaotusega.

E-alagrupis purustas kahe Saksa klubi kohtumises Berliini Alba kodus 19 punktiga (82:63) Bambergi Brose Basketsi.