Äärmiselt tähtsat rolli mängis terve kohtumise Kristjan Kangur, kes sai tervelt 28 minutit mänguaega ning tõi selle ajaga 12 punkti, lauapalli ja kaks söötu.

Seejuures tabas eestlane kõik neli kaugviset. Neist viimane sündis 41 sekundit enne kohtumise lõppu ja tõstis Milano 84:77 juhtima. Kohe pärast täpset viset teenis eestlane viienda vea ning pidi pingile istuma.

Milano kaotas avaveerandi 18:25, kuid sai poolajaks 49:40 juhtima. Kolmandal veerandajal kasvas vahe ka 13 punkti peale, kuid vähenes kiirelt tagasi ühekohaliseks.

Milano suurim korvikütt oli 17 punktiga Daniel Hackett, Curtis Jerrells lisas 15, Andrea Gentile ja Keith Langford 14. Vastaste parim oli 26 punktiga Linas Kleiza.

Kohtumine oli äärmiselt vigaderohke. Koos Kanguriga teenisid Milano ridades viis viga ka Nicolo Melli ja C.J. Wallace. Milano tegi kokku 28, Ülker 25 viga.

Milanole oli see kolmandaks võiduks kahe kaotuse kõrval, Fenerbahce jätkab võidu ja nelja kaotusega.