Žalgiris ei saanud avapoolajal oma mängu kõige paremini käima ning 15-minutilisele puhkepausile mindi Milano 34:31 eduseisus. Teisel poolajal sai Žalgiris aga hoo üles ning teist poolaega valitseti kindlalt.

Žalgirise resultatiivsemad olid Aaron White 16, Paulius Jankunas 15 ja Brandon Davies 11 punktiga. White'i arvele jäi koguni 5 palli ründelauast.

Milano mänguvankrit vedas alguses eelkõige leedulasest keskmängija Arturas Gudaitis, kes viskas 19 punkti ja võttis ka 10 lauapalli. Gudaitis oligi Milano kõige resultatiivsemaks. Teda toetas 12 silmaga teine leedulane Mindaugas Kuzminskas.

Žalgiris tõusis turniiritabelis nüüd 16 võidu ja 11 kaotusega viiendaks. Tõenäoliselt kindlustati selle võiduga endale ka pääs play-off'i. Milano on tabelis üheksa võidu ja 17 kaotusega 15. positsioonil.

Teises praeguseks lõppenud kohtumises alistas Istanbuli Fenerbahce 87:73 Tel Avivi Maccabi. Fenerbahce on tabelis 19 võidu ja kaheksa kaotusega tabelis teine. Maccabi on 13 võidu ja 14 kaotusega üheksas.

The huge alley-oop to give @Aaron_White30 10 points in 3 minutes!#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/cX0v9GroWL— EuroLeague (@EuroLeague) March 20, 2018

.@Aaron_White30 is going OFF for @bczalgiris! pic.twitter.com/pHVUchCTJG— EuroLeague (@EuroLeague) March 20, 2018

Perfect timing from @GudaitisAG to send away the attempted slam!#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/H81VwTRshx— EuroLeague (@EuroLeague) March 20, 2018